MOJA PRACA. wspomnienia

6 listopada 1998r. rozpoczęłam swoją pierwszą pracę po studiach w Kancelaria Radców Prawnych „Codex” Kazimierz Łachmański Wiesław Lalewicz w Kwidzynie.

Właściwie „przez przypadek”, bo szukałam pracy również w banku, urzędzie, korporacji.

Dziękuję bardzo za rzetelną naukę zawodu.

W 2004r. przeprowadziłam się do Tczewa i zaczęłam pracować w Kancelarii Vindex Kazimierza Smolińskiego.

Dziękuję Kazimierz Smoliński za zaufanie i dalszą możliwość praktyki zawodowej.

Od 2006r. mam swoją działalność.

Cieszę się z tego, co robię i że nie straciłam cierpliwości do klientów, do spraw. Mam mile wspomnienia, czasem też niemiłe. Sprawy wygrane i przegrane, jak to w życiu bywa.

Pracę mam urozmaiconą, dbam o rozwój, odpoczynek – książka o „łatwej” treści, sauna, ostatnio spacery do lasu, pieczenie ciasta – dla odmiany – „bez przepisu” …(żeby się „nie wypalić”) i móc pomagać swoją pracą i pasją.

Na czym polega moja praca? Odbywam z Wami spotkania w kancelarii, bądź online. Odpowiadam na Wasze pytania i tłumaczę istotne kwestie. Rozmawiam przez telefon, oddzwaniam wyjaśniając niezrozumiane aspekty odnośnie Waszej sprawy. Odpisuję na maile, smsy, czytam maile i inne wiadomości. Chodzę na rozprawy sądowe (wcześniej się przygotowuję do tych rozpraw). Sporządzam pisma procesowe, umowy. Czytam orzecznictwo Sądów, komentarze, doktryny. Chodzę na pocztę, by odebrać zaległe awiza i wysłać nowe listy. To tylko tyle i aż tyle ( na pewno coś pominęłam) .

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry